KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 1444116
nr 144 4116
Akvarell
Flicka med frukter, 1800-tal, 30x45
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 maj 2002
200 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr